Podmínky přijetí kočky do útulku

Podmínky přijetí

Stejně jako jsou podmínky převzetí zvířete, jsou i podmínky přijetí zvířete.

Pokud předáváte našemu sdružení kočku, berte, prosím, na vědomí, že v okamžiku předání ztrácíte právo určovat podmínky života kočky v našem zařízení. Zkrátka pokud se vzdáte kočky vlastní či nalezené, ztrácíte na ni nárok. Veškerá péče o zvíře je v našich rukách – její strava, veterinární péče, ubytování či společnost koček, ve které se bude zvíře pohybovat.

Berte prosím i v potaz to, že není reálné každému člověku hlásit, jak se „jeho“ zvíře má. Každý den pro Vás připravujeme aktuality z útulku, kde se snažíme věnovat těm nejdůležitějším momentům za uplynulý den.

Samozřejmě pokud nám napíšete, jak se má „Micka“, napíšeme Vám, jak se „Micka“ má. Pořizujeme i hodně fotek, takže „Vaše“ zvíře budete moci i sledovat. Pokud byste snad měli zájem se s kočkami přijet pomazlit, určitě se nějak domluvíme 🙂

Rádi bychom od Vás také měli vyplněný přijímací formulář – lokalita, kde bylo zvíře nalezeno; datum nalezení; pohlaví; barva kočky; přibližné stáří; zdravotní stav; zvláštní znaky – zbarvení, obojek, handicap – pro následující inzerci zvířete, případně k dohledání původního majitele nám tyto informace mohou velmi pomoci.

40 comments

Skip to comment form

 1. Margita Mikolášková

  Mám velkou prosbu, prosím za dvě kastrované dvouleté kočičky a kocourka. Prosila mě moje sousedka, v její rodině nejprve byli v domku kam se vrátila k rodičům dcera , nyní má dítě a je problém. Byly nejprve v jednom pokoji,nedělalo to dobrotu,nyní je přestěhovali do dřevěného zahradního domku, ale co dál. Zpátky už nepůjdou. Hledám jim umístění v dobrých podmínkách, kde nebudou vadit. Já sama mám taky čičiny a už další nemůžu, ale tohle bych potřebovala dořešit. Trápí mě to.

  1. Tereza

   Dobrý den, je nam lito, ale nyni kocicky opravdu nemuzeme přijmout. Nyni jsme
   prijali spoustu marodu z ulice a ceka nas lavina kotat.

   Muzete nam na mail poslat fotky a popisky? Zverejnili bychom je na nasem webu
   a facebooku.

   S pozdravem, Tereza Baudisova

 2. Marcela Grossová

  Dobrý den, našla jsem kotě, bohužel si ho nemohu nechat protože mám psa a kočku. Moje kočka je na ni zlá a já bohužel chodím do práce na dvanáctky a tak nemám možnost kočky uhlídat. Je mi to líto ale kolem není nikdo kdo by jsi ji mohl vzít. Proto vás prosím o pomoc. Nevím co dělat. Grossová

 3. Nisa

  Dobrý den! Moje známa odjela do jiného státu na půl roku a nechala mi kočku. bohužel večer jsem dozvěděla, že mám alergie, silnou, neznám co mám dělat. už druhý den cítím si špatně. Tuto kočku bych chtěla předat útulku jen na tu dobu, samozřejmostí je to, že budu platit za její krmení a výchovu. poraďte mi, prosím, něco. Hezký den přeji

 4. Aneta

  Dobry den, našla jsem 4 koťátka pohode u silnice, mohli byste se jich ujmout ?:(

 5. Martin

  Dobrý den,
  mám velikou prosbu. Jedná se o dva vykastrované kocourky Mikeš (3 roky) Speedy (2 roky) které mám od koťátek. Oba jsou zdravý, odčervení s pravidelnou kontrolou u veterináře.. Bohužel se mi změnila rodinná situace a nyní se o ně již nemohu postarat. Líbí se mi Váš přístup a věřím, že byste jim určitě našli nové páníčky. Jsem schopný uhradit veškeré náklady na stravu apod. jednorázovým příspěvkem 2.500Kč na jednoho kocourka. Jde mi hlavně o to aby se našli nový majitelé kteří se o ně budou dobře stara.
  Děkuji za případnou reakci. Martin

  1. kocicidomovslunicko@seznam.cz

   Dobrý den. ohledně kocourků, prosím volejte M. Petráskovou tel: 607 245 648. Děkuji. S pozdravem Lucka Zedníková

 6. Nikola

  Dobrý den,mám devítiletou vykastrovnou kočičku jménem Cidlinka…mám ji už od malého koťátka a moc ji miluji…ale nastala situace kdy se musím se svoji Cidlinkou rozloučit 🙁 Máme doma miminko a tak je u mého otce ale ten ji nemůže vystát a vyhrožuje že ji utratí jestli ji neseženu domov 🙁 jsem nešťastná už nevím co mám dělat dál opravdu se trápím 🙁 nemohu dovolit aby se Cidlince něco stalo nebo aby se trápila i ona je pro mě důležitá jako nejlepší přítelkyně …..máte pro ni místo alespoň vy?
  (je i problém že vyrůstala v paneláku a není zvyklá na ostatní kočky…bojím se aby nebyla agresivní)
  S Pozdravem Kravčuková Nikol

  1. kocicidomovslunicko@seznam.cz

   Dobrý den, moc nechápu, že Cidlinku milujete a přitom jste ji dala ke svému otci, který ji nesnáší a vyhrožuje ji utracením. Je to pro kočičku po devíti letech stašné! Nemůže dát jen tak zdravou kočku utratit, veterinář to neudělá. Nevidím však problém mezi tím, že máte miminko a zbavila jste se devítileté kočky, o které píšete, že je Vaší přítelkyní! Sama mám dvě děti a při prvním dítěti a jeho kojení kocour ležel vedle mě a mého dítěte a to ještě k tomu chodil ven a chytal myši. Nyní je mému synovi 30 let a je zcela bez následků, jakékoliv alergie a totéž dcera, která se narodila tři roky po synovi a koček jsme měli již více. Nikdy jsem děti od zvířat neodlučovala a totéž mé kamarádky. Nechápu tedy to, že Vaše „milovaná“ Cidlinka nemůže žít s Vámi. Nyní je stav vyhozených koček a hlavně koťat velice neutěšený, nemáme volná místa. Dospělé vyhozené kočičky musí bohužel zůstat na ulici. Prosím Vás, zvažte, co pro Vaši kočičku můžete sama udělat! Neodkláldejte ji do útulku, kde je velké množství koček, nikdo si ji z důvodu jejího věku, stejně neosvojí a ona se utrápí. Nezaslouží si to! Milana Petrásková

 7. Monika

  Dobrý den,
  před 2 týdny k nám na chalupu přišla starší, hrozně vyhublá kočka. Dali jsme jí najíst a už u nás zůstala. Celý den spí před vchodem. Zjistili jsme, že je úplně hluchá, proto si nedokáže zajistit potravu sama. Je milá, klidná, mazlivá, zvyklá na lidi a zvířata. Psů se vůbec nebojí. Ptali jsme se lidí, ale nikoho není. Domů do paneláku si jí vzít nemohu, máme papouška. Tak mě jí je líto a přemýšlím co s ní bude až se ochladí a přestaneme jezdit na chalupu. Pomůžete jí?

 8. Jarmila Srkalová

  Dobrý den,

  včera naši Mourinku porazilo auto, amputovalo ji jednu zadní nožičku a druhou zlomilo. Protože nemáme možnost finančně všechny operační zákroky financovat, ale nechtěli jsme ji proto nechat utratit, na radu lékařů jsme Mourinku věnovali útulku pro hendikepovaná zvířata.
  Je to pro nás velmi těžká emocionální situace, protože jsme měli Mourinku od koťátka a byla vlastně členem rodiny. Těžce neseme, že naše finanční možnosti limitují to, že jsme si ji nemohli nechat.
  Navíc nám tu po Mourince zůstala 3 úžasná koťátka – narodila se 1.září. Nemáme srdce je pustit volně do přírody a proto velmi prosíme, jestli byste se mohli koťátek ujmout.
  Moc děkujeme za odpověď! Pomůžete nám, prosím?

  Jarka

  1. kocicidomovslunicko@seznam.cz

   Dobrý den paní Jarko,
   je nám vaší Mourinky líto, ale mohu se zeptat do jakého útulku jste Mourinku věnovali? Co se týká maličkých koťátek, určitě si myslím, že by měli být stále s maminkou a pít od ní mlíčko? Nešlo se domluvit s útulkem, že by si miminka vzali spolu s maminkou? Jana Salcmanová

 9. Jarmila Srkalová

  Milá paní Jano,
  děkuji velmi za vaši reakci a empatii. Kudy chodím, tudy brečím…Mourinka mi moc chybí.
  Dnes Mourinku operovali – jednu nožku amputovali, druhou řešili operačně. Protože útulek pro hendikepovaná zvířata od dnešního dne vzali na sebe finanční úhradu za hospitalizaci i operaci (10tis.), museli jsme proto podepsat darovací smlouvu a z etických důvodů, podle slov lékaře, nemůžeme vědět, který útulek si Mourinku převzal.
  Také jsem se hned prosila lékaře, aby se zeptal v útulku, jestli by si Mourinku vzali i s koťátky, protože je ještě kojila a doma už po ní dva dny plakaly, ale lékař říkal, že pochybuje, že je to zařízení jen pro hendicapovaná zvířata. Poté mi i toto potvrdil, že se v útulku ptal, ale vezmou si jen Mourinku.
  Na jednu stranu mě těší, že teď na tu přechodnou dobu, než se propláčeme nad tou ztrátou Mourky máme alespoň je, ale nemůžeme si je nechat. Bydlíme sice v domě se zahrádkou, ale u cesty, a i loni nám tu auto přejelo také kočku.
  Už bychom další podobné ztráty asi neunesli emočně.
  Prosíme, ujali byste se koťátek? Rádi bychom je dali do laskavých rukou, aby nejen pro ně, ale i pro nás bylo to rozdělení alespoň trochu přijatelnější – s vědomím, že se mají dobře.
  Rádi bychom si Mourinku vzali domů, ale už ji asi nedohledáme…je to pro nás, mě a manžela a naše tři dcery velmi těžké období.
  Děkuji za pochopení!

  Jarka

 10. Jarmila Srkalová

  Milá paní Jano,

  jste velmi laskavá!
  My nepřemýšlíme vypustit je ven, jen potřebujeme pro ně najít ty laskavé ruce, kvůli frekventované silnici před domem si je nemůžeme opravdu nechat. i když nám to rve srdce, jsou fakt moc milé.
  Děvčata je tu s manželem co nejdříve nafotí, napíšeme něco o nich a přepošleme vám. Třeba alespoň u koťátek budeme moci mít zpětnou vazbu, kde jsou a jak se jim daří…
  Moc se nám po Mourince stýská, pláčeme tu za ni … vy byste nám asi nemohli pomoci najít ji, že? Je to možná neetické, nevím, ale tolik bychom rádi věděli, kde je, jak se jí daří, ještě si ji pomuchlali…mám stále před sebou ty její velké, prosící oči, když jsme se s ní loučili…je to tak těžké, když nás finance limitují!
  Dnes by ji měli po včerejší operaci do útulku převážet. Jeli bychom kamkoliv.
  Ale těší nás vědomí, že jsme nemuseli přistoupit k eutanasii a dostala další šanci žít! Snad je v pořádku…
  Velmi děkujeme za vaši podanou ruku, moc si toho vážíme!

  Jarka

 11. pavla

  dobrý den, prosila bych o pomoc, kamarádka poskytovala azyl pro kočičky, nyní jich je 17, jenže ted je v životní nouzi, vyhořel jí domek ve kterém kočičky chovala a nyní musí prozatím jít do podnájmu a tam si takové množství nemůže dovolit, prosím o pomoc kde najdu co nejdříve ubytování pro tolik kočiček prosím moc o pomoc! děkuji předem za všechny vaše rady! 🙂

 12. Lucie Vosková

  Dobrý den, mám problém též s kočičkou, je to vlastně ještě kotě, rok a půl, ale vzala jsem ji od známých na hlídání kteří vycestovali do zahraničí s předpokladem že pracovně tam nějaký rok zůstanou, bohužel číča zvyklá na děti a celkem rušnou domácnost mě už doslova dohání k šílenství , podala jsem inzerát , jelikož číča byla zvyklá jezdit na venkov chodit na vodítku a vlastně dostatečně velkou pozornost celé rodiny, což já jí nemohu vynahradit , tak mi to bohužel oplácí, nechtěla jsem aby ji dali do útulku , když se navíc u jednoho z členu objevila alergie, ale bohužel budu to muset udělat já , starám se dalo by se říci že ji rozmazluji v mezích mých možností , ale stejně to nestačí, teď byla očkovaná a odčervená , jediné co není kastrovaná , i já mám pracovně za měsíc vycestovat , posílám Vám odkaz na fotky http://zvirata.bazos.cz/inzerat/52738946/Daruji-zdarma-kocicku-rok-a-pul-starou.php , udělat to nechci , kdyby měl u vás někdo zájem nebo kdo má pejsky aby měla doma kamaráda , pak bude veselejší a nebude smutnit , pomozte mi prosím , děkuji Lucie

  1. kocicidomovslunicko@seznam.cz

   Dobrý den,je nám to moc líto, ale teď jsme v situaci, kdy praskáme ve švech! Máme na kočičky pořadníky, je to opravdu hrozné. Je od vás moc milé, že chcete kočičce najít nový domov. Je dobré, že jste dala na ni inzerát, zkuste to ještě dát třeba na fb. Dáme vaši prosbu na naše stránky a uvidíme. Děkuji za pochopení Jana Salcmanová

 13. denny

  Dobrý den naše kočka měla 3 koťata a nikdo z přátel neměl zájem a my si je bohužel nechat nemůžeme byla by nějaká šance na ujmutí třech koťátek ve vašem útulku

  1. kocicidomovslunicko@seznam.cz

   Dobrý den, je mi to moc líto, ale bohužel nyní nemáme místo na přijetí další kočičky. Útulek praská ve švech. Můžeme vám, ale pomoci alespoň s hledáním domova pro ně. Nafoťte je napište něco k nim a my to zveřejníme na našich stránkách.
   Nicméně bych vám doporučila nechat vykastrovat kočičku, protože na jaře budete mít další asi nechtěná koťátka. Pokud jste někde od Roudnice nad Labem, můžeme vám nabídnout i zvýhodněnou kastraci.
   Prosím fotky a případné další dotazy o kastaci piště na nás email.

   děkuji za pochopení a přeji hezký den Jana Salcmanová

 14. Tereza

  Dobrý večer, před panelákem máme dva kocoury v dost zbídačeném stavu. Lidi jim tam sice krmení nosí ale to jim stejně nijak nepomůže. Oni tam leží na mrazu, ničím nechránění. Ten jeden vypadá hodně nemocně. Neexistuje nějaká odchytová služba? Nebo kam mám kočky odvézt do útulku. Je mi jich líto a popravdě se mi na to těžce kouká jak ten jeden sotva dýchá, z očí i čumáku jim teče. To se nedá! Prosím o radu kam s nima?

 15. Petr

  Dobrý den, máme doma britského modrého kocoura a černou britku, oba čistokrevní, kočka je s PP, jsou kastrovaní, velmi klidní a čistotní. Jsou jim necelé 4 roky. Bohužel manželce se v průběhu času rozvinula zhoršující se alergie a nyní řešíme, co s kočičkama bude dál. Vím, že u Vás máte plno, ale píši sem spíše z důvodu, kdybyste věděli o někom, kdo by se kočiček rád ujal. Jsou na sebe zvyklé, tak bychom je rádi darovali někomu hodnému obě. Děkuji

  1. kocicidomovslunicko@seznam.cz

   Dobrý den Petře, opravdu máme plno, ale rádi vám pomůžeme co se týká prosby o umístění. Mohu Vás poprosit, pošlete nám fotky kočiček i s jejich popiskem do emailu a my to poté dáme na naše fb stránky a všude kde se dá 🙂 Krásný den

 16. Martin

  Dobrý den, mám doma 2 koucoury je jim přibližně rok a půl. Jsou to bráchové měli jsme je od mala takže jsou na sebe zvyklý.jeden je černo bílí, druhý šedo bílí, jsou zdravotně naprosto v pořádku. jejich babička prej měla mýthické znaky nebo co tak prej by to asi měli mít taky. potřebuji je dát pryč z důvodů bydlení. Jelikož jsem se rozešel s ženou a sám na ně nemám tolik času. Byl bych rád kdybych je mohl dát do dobrých rukou děkuji.

  1. kocicidomovslunicko@seznam.cz

   Dobrý den pane Martine, bohužel je nyní náš útulek přeplněný. Je tolik bezprizorních kočiček na ulicích, že skoro všechny útulky praskají ve švech. Nicméně bych vás chtěla poprosit to s kocourky zkusit i v novém bydlení. Jakmile jsou dvě kočičky, tak si vystačí a nepotřebují tolik lidské pozornosti. Stačí jim jídlo, pití a občas pohladit. Prosím, zkuste to ještě s nimi, je to velká škoda je dát do útulku, kde budou ve stresu, než si zvyknou na chod. Pokud by jste si jen kočičky nemohl nechat, můžeme vám pomoci alespoň s inzercí. Vyfoťte poté kocourky, napište o nich něco, kastrovaní, očkovaní, povahu a věk. Dáme to na naše stránky a třeba se jim povede najít nový domov. Hezký den Jana

 17. Ondřej

  Dobrý den, mám na Vás velkou prosbu. Na konci listopadu loňského roku jsem se ujal asi dvouleté kastrované želvovinové kočičky, jejíž majitelé přišli o bydlení a neměli kam kočku již dát. Bohužel kočička je dost dominantní a nesnese se s mým pětiletým siamským kocourem. Za dva měsíce si na něj nedokázala zvyknout a neustále má tendenci na něj útočit na jakémkoliv místě bytu. Kočka je jinak velmi přítulná, čistotná, okamžitě se naučila na záchůdek bez jediné „havárie“. Pouze chce lidské majitele jen pro sebe a nesnese vedle sebe druhou kočku, Proto ji hledám nový domov, ale zatím marně. Bylo by ve Vašem útulku místo? Případně pomohli byste mi najít pro ni nové páníčky? Předem Vám moc děkuji! Zdravím! Ondřej

  Fotografie kočičky je k vidění zde: https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xta1/v/t1.0-9/12366420_10205578212877770_6074537620197393479_n.jpg?oh=c58941c1e5063a5d0097b311d794498e&oe=5761BA96&__gda__=1466869467_7fd95d77453c97069bb2239bef11850f

 18. Veronika Vankova

  Dobry den, rodice mého bývalého partnera jsou nuceni vystehovat dům, ktery postavili. Mají velmi starou kocku, kterou si bohužel nemohou vzit do malého bytu s sebou. Kocka je zvykla proběhnout se venku, ale prevazne zije v dome. Sami jsou ve velmi tizive situaci, za kterou nemohou. Kocka je bezzuba,ale v kondici a nevypada, ze by se ji chtelo zemřít. Prosim o pomoc!!! Dekuji Veronika

 19. Simona Koubová

  Dobrý Večer.

  Mám na vás obrovskou prozbu ..
  Můj táta přišel o nohu a já se musela přestěhovat k nemu abych se o nej mohla starat.
  Jenže mám 3letou kočičku,mé miminko to je ale nemohu ho mít u sebe a příbuzní si ho vzít nemohou.
  Je to jako moje miminko a je težké se ho vzát nebo ho pustit je nejaka možnost ho přivist k vám ?? 🙁

  Děkuji moc za odpoved

  Koubová

  1. kocicidomovslunicko@seznam.cz

   Dobrý den Simono, je to moc smutné, že vy se obětujete a jdete tatínkovi pomoci, ale nikdo nebere ohled na vašeho mazlíčka! Nyní máme bohužel Stop stav, takže vám kočičku nemůžeme přijmout. Jediné s čím bychom vám mohli pomoci je sdílení vaší prosby na našich stránkách a na fb. Pokud máte zájem, tak kočičku vyfoťte, napište zda je očkovaná, vykastrovaná, zda je zvyklá na byt či dům se zahrádkou. Pošlete nám to pak do emailu.Odkud jste a konktakt na vás. Držím vám palce a zkuste přesvědčit naše příbuzné ke kterým jdete bydlet, ať si můžete vzít kočičku sebou.

 20. Hrubá

  Dobrý den.Nalezla jsem kotě, druhý den se snažím najít pro něj dovom,ale marně.U nás ve městě útulek pro kočky nemáme,a útulky v okolí nemají zájem.Bylo mi odpovězeno že mám kotě „vyhodit“ ven do města.Ze zdravotních důvodů nemůžeme kotě si nechat.Chci zeptat jestli by byla možnost přijmout nalezence k vám.Si nechat kotě opravdu nemůžeme.Moc děkuji.S pozdravem p.Hrubá

 21. Magdaléna

  Dobrý den,přibližně před půl měsícem se k nám domů přistěhovala kočička která nejspíš bude mít za chvíli koťátka…bohužel už máme koček pět a tak jí nedokážeme uživit a dostatečně se o ní a její budoucí koťátka postarat.sháním jí tedy útulek protože pokud bude mít koťátka zde táta vyhrožuje že je utopí a to je mi líto,proto se ptám jestli že máte místo a mohli byste tuto kočičku přijmout.

  1. kocicidomovslunicko@seznam.cz

   Dobrý den, prosím, odkud jste? Zkusím Vám dle toho poradit? Kočičku by bylo možné ještě vykastrovat. Koťátek je všude strašně moc. Milana Petrásková

   1. Magdaléna

    Praha 9 Újezd nad lesy psala jsem i do útulku v Měcholupech ale ti mi ještě neodepsali,jinak si myslím že na kastraci je pozdě ale museli bychom se poradit se zvěrolékařem. Díky

 22. Tiba

  Dobrý den. Mám kocoura,asi 2 roky a 2 kočky 1,5 a 1 rok. Stěhuji se,do zahraničí a nemohu je vzít sebou. Prosím o radu,kam je mám odvézt. mám na to 14 dnů. Děkuji

 23. Eva Krahulcová

  Dobrý den,
  Mám dotaz. Před rokem jsem si pořídila kocoura. Měla jsem stále místo i bydlení. Bohužel díky problémům mě bývalé spolubydlící jsem začala byt na tom finančně špatně. To se časem zlepšilo ale teď mám dlouhodobě vážnější zdravotní problémy a na kocoura nemám bohužel tolik času , kolik potřebuje. Zkoušela jsem známé, ale většina buď kočku mají a nebo nechtějí. Nechci to zvířátko trápit, ze s nim nemůžu byt. Většinu času travim v nemocnici a na byt jej jezdí krmit kamarádi.

 24. Pavel Popelka

  Dobrý den,
  Mám dva čtyřleté vykastrované kocoury a hledám pro ně nový domov… Stěhuji se do nového bytu a bohužel majitelka kočičky neakceptuje.. Bylo by možné je u Vás umístit? .. Moc to spěchá..
  děkuji
  Pavel Popelka
  603 548484

 25. Maria

  Dobrý den, našli děti venku dva kocoukry a samozdřejmě přinesli je domů, bylo nam líto jé nechat mrznout. Jen že objevil se větší problém, přítel má alergii na kočičí srst. Snažili jsme se najít jim domov, ale nìkdo zatím o to nestojí. Ále vyhodit jen tak ven bolí srdce. Nevíme co máme dělat. Děkuji.

  1. Michal

   Dobrý den můžete nám prosím napsat do zpráv na sebe telefonní a emailový kontakt, případně odkud jste,…. Díky

 26. Libuse

  Dobrý den našli jsme dvě koťata věk cca 4 měsíce zrzavý je kluk a černa je holka jsou podle všeho zdravá a čistotná my máme už 4 své kočky a tak si je ne.uzem nechat nemůžete pomoc aspoň aby našli domov kde budou v dobrých rukou děkuji .

 27. Živná Eva

  Eva
  23.1.2018
  Dobrý den.Obracím se na Vás s prosbou o pomoc.Na odlehlém místě v létě někdo vyhodil kočičku, které se zanedloho narodila čtyři koťátka. Moje maminka, která ji našla, poprosila bezdomovce který v lese v provizorní chýšce přebýval, zda by kočičí rodinu nepřijal k sobě, s tím, že kočičkám bude nosit jídlo.Kočičí maminka často vyhlížela mou maminku u silnice a hned k ní běžela, to se ji ale stalo osudne… Jednou ji maminka našla na silnici již mrtvou. Maminku podporuji a posílám ji to nejlepší krmivo, bydlím ale o 100km dáleko.Kočičky přežily, ale bezdomovce našli ležet u silnice a odvezli ho do nemocnice,zpět se již nevrátí… Maminka chodí stále za kočičkami a krmí je,ale zamrzá jim voda a jsou na pospas.
  Navic mamince bude osdesát let a v tomto odlehlem místě není ani pro ni bezpečno. Byla bych moc ráda, kdyby kočičky byly někde přijaty, budu přispívat. Drži se stále na známém místě, jinam by nešly a zemřely by hlady.Moc nás to obě trápí.Mamka bydlí v Uhlířských Janovicích, ale kočičky bychom dovezly.Děkuji

 28. Barbara Prejzová

  Dobrý den, chtěla bych poprosit o ujmutí se kočičky. Jsou ji necelé 3 roky. Je původně nalezená asi 3 týdení. Je naučená na granule a na kočičí toaletu. Občas značkuje mimo toaletu kdyz ji něco nevoní. Je hodná a mazlivá. Je mourovátá, má bílé tlapky a náprseku. Je kastrovaná a očková. Ráda na ni budu finančně přispívat. Odjíždím pracovat do zahraničí a nemohu se o ni dale starat. Prosim o pomoc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vypršel čas. Prosím načtěte znovu CAPTCHA.