O Sluníčku

Kočičí domov Sluníčko, z.s. vznikl za účelem poskytování péče opuštěným kočkám v červnu 2013. V „kočkách“ se však pohybujeme již léta, dříve pod hlavičkou jiného sdružení. Vzrůstající počet bezprizorních zvířat nás dovedl ke kroku osamostatnit se. Kočky chováme v domácím, rodinném prostředí a snažíme se jim čekání na nové domovy usnadnit jak jen to jde.

Kromě „centrálního“ útulku v Dobříni občasně využíváme pomoc našich depozit, zvláště pro koťata bez maminky, nebo na ochočování plašších kočiček na které není v Dobříni z důvodu velkého počtu zvířat čas.

VÝPIS Z OR ZDE

Každodenní činnost a cíle Sluníčka:

– Poskytování péče opuštěným, nechtěným kočičkám a koťatům v rodinném prostředí. Hledáme kočičkám nové, milující domovy. Především pomocí inzerce.

– Propagace a rozvoj zodpovědného přístupu člověka ke zvířeti.

– Osvěta veřejnosti v otázce kastrací. Kastrace jsou všestraně prospěšné a důležité.

– Odchyty a kastrace venkovních, plachých koček. Poté vrácení do jejich původní lokality

Jsme zcela soukromý spolek bez žádných dotací, proto uvítáme jakoukoliv Vaši pomoc. Jak finanční pravidelnou či jednorázovou, tak i materiální ve formě steliva, kočičích konzerv a granulí, hraček, potřeb pro péči o kočku…

Naší domovskou veterinární ordinací je ordinace paní MVDr. Blanky Tešnarové v Roudnici nad Labem, kde se starají o naše Sluníčkové kočičky.

VÝPIS Z OBCHODNÍHO REJSTŘÍKU ZDE

Výroční zpráva 2015 ZDE001 002

Výroční zpráva 2016 ZDE:

 

11 comments

Skip to comment form

 1. Romana Krejčová

  Dobrý den, musím Vás pochválit. Nádherné nové stránečky, opravdu krása. :o)))))

  1. kocicidomovslunicko@seznam.cz

   Děkujeme 🙂

   Tereza

 2. Monika

  Snad i my najdeme nový domov a snad právě Vaším prostřednictvím pro našeho kocoura, kterého máme moc a moc rády, ale musíme ho dát pryč. Je to bolestné, ale doufáme a věříme,že se bude mít tak dobře, jako se měl u nás.
  SNAD TYTO STRÁNKY TOMU NAPOMOHOU.

 3. Lenka

  Dobrý den, jaké krmivo (granulky, konzervy) preferujete? Nějaká oblíbená značka?
  Děkuji 🙂

 4. Bětka

  Dobrý den
  Chtěla bych se zeptat jestli by jste vzali opuštěnou kočičku,stáří asi 3-4roky má koťata, které už nekojí (majitelka je v nemocnici a už se nevrátí) já je krmím ale vzít si je nemohu,mám už tři kočičky.
  venku je zima…. je mi jich moc líto.Přeji krásný den
  Dvořáková Alžběta

 5. Alena

  Dobrý den,

  chtěla bych se zeptat, zda-li by bylo možné (ač s těžkým srdcem) k Vám umístit 2 vykastrované kocoury (stáří 3 roky a 8 let). Bohužel si je nemůžeme nechat z důvodu stěhování (stěhujeme se k rodičům a tam jsou psy, kteří nesnáší kočky). Hrozně mě to mrzí, ale nemáme jinou možnost než toto řešení, nikdo jiný v okolí si je k sobě vzít nemůže…. 🙁

 6. Jana Karbusová

  Dobrý večer do Sluníčka. Bohužel nepřicházím po dlouhé době s dobrou zprávou. Včera jsem musela nechat uspat kočičku Miu(Fidorku). Pan doktor diagnostikoval FIB a protože se za posledních pár dní její stav zhoršil natolik, že se nemohla postavit, bylo to jediné možné řešení, aby se dál netrápila.
  Je mi to moc líto
  S pozdravem Jana Karbusová, Chomutov

  1. kocicidomovslunicko@seznam.cz

   Dobrý den paní Karbusová, to je nám moc líto. Moc vám děkujeme, že jste ji dala tolik lásky a krásný domov. Je to hrozné, a přejeme hodně sil.

 7. Jarmila

  Dobrý den,

  minulý rok jsme díky vašim stránkám na facebooku umístili do nových rodin naše dvě koťata – kluky. Doma nám zůstala ještě jejich sestřička, která měla nový domov přislíbený, ale nakonec z toho sešlo.
  Mohli bychom prosím přes vaše stránky kočičku Janičku opět nabídnout? Moc děkuji!

  Jarka

  1. kocicidomovslunicko@seznam.cz

   Dobrý den,
   určitě. Pošlete na mail kocicidomovslunicko@seznam.cz fotky a povidani o kocicce, odkud je a urcite uverejnime.

 8. Michaela

  Dobrý den, měla bych zájem o osvojení koťátka. Kde koťata předáváte? Jsem z Liberecka. Dekuji za odpověď

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vypršel čas. Prosím načtěte znovu CAPTCHA.