«

»

REZERVOVÁN – Kavalír

Nádherný exotický,  mlaďoučký kocourek nalezený velice zpustošený, hubený s ušním svrabem. Dalo pěknou fušku dát Kavalíra do „výstavního“ stavu. Jeho přesný původ neznáme, pravděpodobně jeho kořeny sahají do kočičí množírny. Než se dal dohromady byl v dočasné péči Sluníčkové příznivkyně. Kocourek Kavalír je nejenom nádherný, ale má úžasnou povahu, je kamarádský, mazlivý, hravý. Miluje lidi, měl by moc rád i kočičí kamarádku. Nevíme čím to je, ale dospělé kočičky ho ve Sluníčku šikanují, jen se k ním v dobré víře přiblíží. Nechápu to, snad je to tím, že se od nich trošku liší.

Přáli bychom si pro Kavalírka laskavý domov, kde by měl hodně příležitostí ke hrám, užíval by si mazlení, měl společnou postýlku s milovaným a milujícím páníčkem a kvalitní stravu, má velmi rád masíčko. Nejlépe by mu bylo s mladší kočičkou než je Kavalír, s níž by soužití mohlo fungovat a společně by se mohli oddávat kotětem hrátkám. Kavalír je chováním ještě kotětem. Je to moc hodný a milý kocourek. Kocourek je vhodný pouze do bytu.

 

 

 • narození: 1. 5. 2016
 • pohlaví: kocour
 • handicap: ne
 • čip: ano
 • kastrace: ano
 • očkování: ano
 • odčervení: ano
 • příjem: 3. 11. 2017

O autorovi

kocicidomovslunicko@seznam.cz

2 comments

 1. Martina Holubová

  Dobrý den,
  Chtěla bych kocourkovi poskytnout lásku a domov. Kocourek Kavalír mě okouzlil hned na první, pohled. Vypadá jako medvídek který by mi poskytlou lásku dokázal vracet. Líbí se mi že je to kocourek přímo do postele protože přesně to já hledám, kocourka se kterým bych si mohla hrát a mazlit se.
  Napište mi prosím zda-li je kocourek ještě k mání, mám o něj velikánský zájem.

 2. Petra

  Tak už zbrojíme a základ položen. V sobotu se na něj moc těšíme 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vypršel čas. Prosím načtěte znovu CAPTCHA.