«

»

Zpravodajství z 19.6.2017

Dneska odjel do nového domova králíček Hop. Jel k velmi sympatické rodině a myslím, že se bude mít dobře. Jmenovat se bude Eda. Určitě se dočkáme i zprávy, jak se Edík má.

Děkujeme nedělní návštěvě mladého páru za kapsičky Felix.
Děkujeme Míle Kubecové za zaslání balíčku s Gourmetkami. To si Sluníčka pochutnají.

Ve středu přijede za Štaflíčkem návštěva ohledně akupresury. Jsou to moc milí lidé, naši příznivci, vlastně příbuzní – mají od nás dvě kočičky a moc rádi by Štaflíčkovi pomohli od zdravotních problémů. Přijedou docela z daleka. Moc děkujeme za velice obětavou akci.

Dneska přijel do Sluníčka Bořeček Stavitel a přivezl si s sebou jednu blešku. První okamžiky ve Sluníčku nebyly zrovna příjemné, byl postříkán Frontlinem, který Janča doma neměla. Vyčůral se, vykakal, ale zatím odemne nechce jíst. Tak tedy nevím, asi nejsem dobrá matka.

Za to pět koťátek z Mnetěše mi dává pěkně zabrat. Jsou z nedostatku místa stále v kleci i s adoptivní maminkou Rosničkou a dělají příšerný nepořádek. Pořád jen papají, kakají a čůrají. Už mají pěkně vypapaná bříška. Alespoň patnáctkrát denně jim čistím záchůdek, mezi tím se mamka do záchůdku tak dvakrát za den netrefí, mrňata vynášejí ze záchodku na deku kočkolit. Za den jim tak šestkrát klepu deku a třikrát dávám čistou. Hlavně, že baští a mají se k světu.
Do toho posránek Štaflíček, ten dva dny nekakal, teď ukakává. Jak se živý, všechno umaže a pořádně se nevyprázdní. Takže drbu škrabadla, podlahu, koupu Štaflíčka, no nevím, zda to tu udržím v čistotě, jsem vyčerpaná strašně bych spala.
Amirek, který byl včera přijat do Sluníčka, dneska absolvoval kastraci. Nyní ještě poklimbává.

Tulinka má zánět v očičku, je taková unavená, dostala raději antibiotika. Jen se modlím, aby nenakazila koťata, mají být ve čtvrtek přeočkována a Madlenka s Valinkou by už mohly odjet domů.

O autorovi

O.S. Kočičí domov Sluníčko - útulek pro kočičky