«

»

Prosba o finanční pomoc na vyšetření a léčbu koťátka Štaflíčka

Krásný kotěcí kocourek Štaflíček, sotva se narodil, už má veliké zdravotní potíže. Štaflíček má problém s vyměšováním, zřejmě úrazem byly porušeny nervy vedoucí ke svěračům, má svěšený ocásek bez hybnosti a zcela chybí reflex svěrače na zadečku. Nejedná se pouze o to, že je nečistotný, ale i o nefunkčnost střev zaplněných zažitinou, na RTG megakolon a o přeplněný močový měchýř, který nelze vyprázdnit. Prognóza při tomto stavu je zcela nepříznivá. Zda je možné tento stav chirurgicky zvrátit, může ukázat pouze vyšetření magnetickou rezonancí. Protože se jedná o kotěcí mimčo asi dva a půl měsíce staré, s ohromnou chutí do života, rádi bychom mu vyšetření magnetickou rezonancí poskytli. Může se ukázat, že se jedná o neřešitelný problém, ale je tu i naděje, že se Štaflíčkovi obtíže chirurgicky vyřeší. Vyšetření bude stát zhruba 15tisíc korun, provádět ho budou odborníci specialisté – neurolog a chirurg – na klinice Jaggy.

Prosím, kdo jste ochoten se podílet na Štaflíčkově náročném vyšetření, zašlete finanční příspěvek na účet číslo 2500438542/2010 a do poznámky uveďte Štaflík nebo variabilní symbol 1027 (pořadové číslo Štaflíčka ve Sluníčkové evidenci).

Protože se Štaflíček narodil venkovní mamince, už se nikdy nedozvíme, jaká událost mu tento nešťastný stav způsobila.

O autorovi

O.S. Kočičí domov Sluníčko - útulek pro kočičky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vypršel čas. Prosím načtěte znovu CAPTCHA.