«

»

Devi

Aktuální info: Davi chce být součástí domácnosti. Dohlíží na všechny domácí práce. Moc rád všechno ochutnává. Pokud mu člověk nečiní, co Davi nechce, nic mu neudělá. Dokonce se chce hladit, ale pouze od členů naší domácnosti, které důvěrně zná.  Od neznámých lidí si drží odstup. I tak je to velký úspěch, Davi začíná lidem věřit. Největším problémem je však jeho srst, o kterou nemůžeme pečovat, jak je u perských koček nutné. Proto každé čtyři měsíce k nám jezdí paní veterinářka, která mu píchne narkózu a během spánku je Davi oholen, jsou mu ostříhány drápky, vyčištěny ouška, odčerven pipetou za krk. Bez uspání nejsou tyto činnosti možné.

Černého perského kocourka jsme přijali s tím, že ho údajně někdo vyhodil na čerpací stanici v Mlékojedech u Litoměřic. Zřejmě nešel prodat pro jeho zanedbanou povahu, velikou bázlivost k člověku. Je to velice smutné. Má špinavé cucky na obličeji a nemohu mu od nich pomoci, nepřiblížím se. Je stále ve velkém stresu. Po pár dnech se nám ho podařilo naočkovat, muselo se to však dít v kleci, kam byl umístěn, převoz k veterináři není možný. Bála jsem se s očkováním otálet. Doufáme však, že si časem jeho důvěru získáme.

 • narození: 1. 5. 2015
 • pohlaví: kocour
 • handicap: ne
 • čip: ne
 • kastrace: ano
 • očkování: ano
 • odčervení: ano
 • příjem: 11.3.2017

Záchranáři Daviho:

Sabina Przeczkova

O autorovi

kocicidomovslunicko@seznam.cz

3 comments

 1. Eliška

  Dobrý den, jak se Devimu daří? Musím na něj pořád myslet! 🙁

 2. Klára

  Dobrý den,chci se zeptat když je Devi tak plachý jak by se snášel se psem??? Děkuji

 3. Jens

  Ahoj drahý přístřeší,

  Jsme Simone a Jens z Drážďan a chtěli bychom vědět více o Devi.
  Je stále ve vašem domově?
  Jsou informace na vašem webu stále aktuální?
  Omlouváme se, prosím, automatický překlad u společnosti Google, ale mluvím jen velmi málo česky

  S vřelými přání a přání pro vánoční přání

  Simone a Jens

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vypršel čas. Prosím načtěte znovu CAPTCHA.